Pierre Cardin parduotuvės

Vilnius, PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7A,  II aukštas, tel. +370 652 04980, el. paštas: europa.vilnius@ahlers-group.com

IMG_3083

Vilnius, PC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, II aukštas,
tel. +370 655 93055, el. paštas: panorama.vilnius@ahlers-group.com

Čia papildomai rasite BALDESSARINI kolekciją.

Parduotuves fasadas

Vilnius PC “Akropolis” Ozo g.25,
tel./faks. +370 699 52493, el.paštas: akropolis.vilnius@ahlers-group.com

hdr

Kaunas, PPC “Akropolis”, Karaliaus Mindaugo g. 49, II aukštas,
tel. +370 655 51128, el.paštas: akropolis.kaunas@ahlers-group.com

Čia papildomai rasite BALDESSARINI kolekciją.

IMG_2874

Klaipėda, PPC “Akropolis”, Taikos pr. 61,
tel. +370 650 41747, el.paštas: akropolis.klaipeda@ahlers-group.com

20170511_151622_resized_1

Ryga, PC “Domina”, Ieriku iela 3
tel. +371 676 31176, el.paštas: domina.riga@ahlers-group.com

IMG_0905

Ryga, PC “Spice”, Lielirbes iela 29, tel. +371 676 87765, el. paštas: spice.riga@ahlers-group.com

Čia papildomai rasite BALDESSARINI kolekciją.

spice_pierre_cardin_fasadas20170511_111746 copy

IŠPARDUOTUVĖ VILNIUJE:

PC “Parkas Outlet”, Verkių g. 29, Vilnius, tel. +370 630 73067, el. paštas: parkas.vilnius@ahlers-group.com

SONY DSC

Kaunas, PC “Mega”, Islandijos pl. 32, tel. +370 633 23306, el. paštas: mega.kaunas@ahlers-group.com

20180725_112436