Pierre Cardin parduotuvės

Vilnius, PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7A,  II aukštas, tel. +370 652 04980, el. paštas: europa.vilnius@pcbaltic.lt
Čia papildomai rasite OTTO KERN kolekciją

IMG_3083

Vilnius, PC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, II aukštas,
tel. +370 655 93055, el. paštas: panorama.vilnius@pcbaltic.lt

Parduotuves fasadas

Vilnius PC “Akropolis” Ozo g.25,
tel./faks. +370 699 52493, el.paštas: akropolis.vilnius@pcbaltic.lt

hdr

Vilnius, PC “Ozas” Ozo g. 18, II aukštas,
tel. +370 656 04403, el.paštas: ozas.vilnius@pcbaltic.lt

03

Aktualaus sezono ir paskutinių sezonų drabužių kolekcijas įspūdingai mažomis kainomis galite įsigyti
Žirmūnų g. 27, Vilnius, tel.  +370 656 14084, el.paštas: zirmunai.vilnius@pcbaltic.lt

1

Kaunas, PPC “Akropolis”, Karaliaus Mindaugo g. 49, II aukštas,
tel. +370 655 51128, el.paštas: akropolis.kaunas@pcbaltic.lt

IMG_2874

Klaipėda, PPC “Akropolis”, Taikos pr. 61,
tel. +370 650 41747, el.paštas: akropolis.klaipeda@pcbaltic.lt

20170511_151622_resized_1

Ryga, PC “Domina”, Ieriku iela 3
tel. +371 676 31176, el.paštas: domina.riga@pcbaltic.lt

IMG_0905

Ryga, PC “Plaza”, Mukusalas iela 71, tel. +371 676 33825, el.paštas: plaza.riga@pcbaltic.lt

3

Ryga, PC “Spice”, Lielirbes iela 29, tel. +371 676 87765, el. paštas: spice.riga@pcbaltic.lt

spice_pierre_cardin_fasadas20170511_111746 copy

IŠPARDUOTUVĖ VILNIUJE:

PC “Parkas Outlet”, Verkių g. 29, Vilnius, tel. +370 630 73067, el. paštas: parkas.vilnius@pcbaltic.lt

 

SONY DSC

Kaunas, PC “Mega”

Islandijos pl. 32,
elsbach.kaunas@pcbaltic.lt
+370 633 23306
20180725_112436